Bölge Müdürlüğümüz Bağlantılarında 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Coşkusu

Bölge Müdürlüğümüz Bağlantılarında 26 Dünya Gümrük Günü Coşkusu


26 Ocak 2018 Dünya Gümrük Günü Bağlantı İdarelerimizde de kutlandı:


1-Ordu Gümrük Müdürlüğü


Ordu Gümrük Müdür Vekili Nihat AVCI beraberindeki Müdürlük personeli ile Ordu Giresun Havalimanı Gümrük Müdür Vekili Sebahattin EKİCİ  beraberindeki Müdürlük personeli ile Ordu Valisi Sayın Seddar YAVUZ’u Makamında ziyaret ederek 26 Ocak Dünya Gümrük Günü ve 2018 yılı“Ekonomik Kalkınma için Güvenli Bir İş Ortamı” teması  hakkında bilgi vermişlerdir.


Ordu Gümrük Müdürlüğü personeli, Ordu-Giresun Havalimanı Gümrük Müdürlüğü Personeli, İl Ticaret Müdürlüğü Personeli, Ordu Liman Başkanlığı Personeli ve Özel sektör temsilcileri ile yerel basın mensuplarının da katılımlarıyla saat 10.00’ da Atatürk Anıtına çelenk koyma, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması gerçekleştirilmiştir.

2-Çorum Gümrük Müdürlüğü
 

Çorum Gümrük Müdürü Cemaleddin DEMİRDELEN ve Müdürlük personeli tarafından Çorum Valisi Sn. Necmeddin KILIÇ ziyaret edilerek günün anısına plaket ve çiçek takdim edilmiştir.Çorum Vali Yardımcıları Sn. Azmi YEŞİL ve Sn. Coşkun DOĞAN’a ziyaret.


26 Ocak Dünya Gümrük Günü kapsamında 25 Ocak Perşembe günü, Çorum Vali Yardımcısı Sayın Coşkun DOĞAN, Çorum Ticaret İl Müdürü Sn. Fikret YILDIRIM ve Gümrük Müdürlüğü personelinin katılımı ile akşam yemeği düzenlenmiştir.26 Ocak günü Atatürk Anıtına çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması gerçekleştirilmiştir.


Çorum Gümrük Müdürlüğünde görevli Şef Süleyman YAZ’a göstermiş olduğu gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür belgesi takdim edilmiştir.Müdürlüklerinden en fazla ihracat yapan ilk üç firma yöneticilerini ziyaret (Aksular Gıda, Baktat Gıda ve Çorum Yumurta)


3-Ünye Gümrük MüdürlüğüÜnye Gümrük Müdür Vekili Ahmet AKTAŞ ve beraberindeki Müdürlük personelinden Ünye Kaymakamı Sayın Ümit Hüseyin GÜNEY’e ziyaret.


4-Ordu-Giresun Havalimanı Gümrük Müdürlüğü
Ordu-Giresun Havalimanı Gümrük Müdür Vekili Sebahattin EKİCİ ve beraberindeki Müdürlük personelinden Ordu Valisi Sayın Seddar YAVUZ’a Ziyaret.Ordu-Giresun Havalimanı Gümrük Müdür Vekili Sebahattin EKİCİ ve beraberindeki Müdürlük personelinden  Ordu İli Gülyalı İlçesi Kaymakamı Sayın Talha BATTAL’a ziyaret.


5-Sinop Gümrük MüdürlüğüSinop Valisi Sn. Hasan İPEK’e makamında ziyaret.


Sinop Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Sn. İzzet ERCAN’a  makamında ziyaret.


Sinop Havaalanı Müdürü Sn. Cemal UZUNER’i makamında ziyaret


Sinop Havalimanında görevli polis, yer hizmetlerinde görevli personele ziyaret.


Sinop Havaalanından helikopter uçuşlarını gerçekleştiren Türk Akımı Proje Ekibi ile Toplu Fotoğraf ve Kutlama


6-İnebolu Gümrük Müdürlüğü
İnebolu Gümrük Müdür Vekili Muammer AYDEMİR ve beraberindeki Müdürlük personelinden, İnebolu Kaymakamı Sayın Abdullah Atakan ATASOY’a ziyaret.

7-Amasya Gümrük MüdürlüğüAmasya Valisi Sayın Dr. Osman VAROL’a ziyaret.